Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Pneumatyka

Sprawdź ofertę narzędzi i akcesori pneumatycznych w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

METABO

 

Metabo work. don't play

Oferta Metabo to solidne, trwałe i praktyczne produkty, potwierdzone ponad 30-letnim doświadczeniem w branży pneumatycznej. Wydajna sprężarka Metabo, szeroka paleta narzędzi pneumatycznych, urządzenia i armatura do regulacji i uzdatniania sprężonego powietrza i obszerny osprzęt gwarantują spełnienie wszelkich oczekiwań związanych z zastosowaniem sprężonego powietrza w produkcji, w warsztatach, usługach i w gospodarstwie domowym.
Produkty:sprężarki tłokowe, zakrętaki udarowe, zakrętaki kątowe, wkrętarki, wiertarki, szlifierki kątowe, zszywacze, pistolety do piaskowania, pistolety do malowania, smarownice, węże , filtry, wkłady.

 

ADLER

 

ADLER

 

   
 

TOYA S.A.

 

YATO

TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Zbudowała silną pozycję takich marek jak Yato czy Vorel. YATO jest marką kierowaną do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów.
Produkty: klucze, klucze nasadkowe, udarowe klucze nasadkowe, klucze dynamometryczne, wkrętaki, szczypce, młotki, dłuta, przecinaki, ściski, narzędzia pneumatyczne.
   

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465