Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Elementy złączne

 

MARCOPOL Sp. z o.o.

 

Marcopol

Marcopol jest wiodącym producentem i dostawcą szerokiego asortymentu elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Produkty oferowane przez Marcopol spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów z branż meblowej, budowlanej, elektrotechnicznej i motoryzacyjnej.
Produkty: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, złącza meblowe, nity, gwoździe, liny, łańcuchy, opaski, obejmy, zamocowania.

 

WKRĘT-MET Sp.z o.o. Sp.k.

 

Mkręt-met Techniki zamocowań

Firma Wkręt-met od ponad 20 lat działa na polskim rynku. Jest producentem wysokiej jakości produktów wykorzystywanych przez majsterkowiczów jak i profesjonalistów.
Produkty: gwoździe, wkręty, śruby, kotwy, podkładki, nakrętki wkręty do blach, systemy zamocowań izolacji termicznych.

 

ARVEX GROBELNY Sp. z o.o.

 

Arvex

Firma Arvex jest znanym dostawcą bezpiecznych i niezawodnych produktów z zakresu profesjonalnych technik wierceń i mocowań.
Produkty: kołki rozporowe, kotwy metalowe i chemiczne, wkręty i blachowkręty, gwoździe, akcesoria montażowe.

 

GAH ALBERTS

 

Gah Alberts

GAH ALBERTS jest niemiecką prężnie rozwijającą się firmą produkującą metalowe elementy złączne.
Produkty:

 

DOMINO Sp.j.

 

DOMINO

DOMINO jest największym w Polsce dystrybutorem wysokiej jakości klamek oraz okuć stolarki otworowej takich jak zamki, wizjery, zawiasy, wkładek, odbojników i innych. Ich wyroby posiadają certyfikaty zgodności z Polską normą.
Produkty: klamki, zamki, zawiasy, wkładki, odbojniki, okucia drzwiowe.

 

GERDA Sp. z o.o.

 

GERDA

Firma GERDA jest liderem na rynku zabezpieczeń. Produkuje wysokiej jakości zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe. GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów aby zaspokoić potrzeby klientów. Firma wielokrotnie była nagradzana w Polsce oraz za granicą.
Produkty: zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane, kłódki hss, kłódki wzmocnione, kłódki mosiężne, kłódki żeliwne, wkładki, rygle, samozamykacze.

 

JANIA

 

JANIA

JANIA od początku swojej działalności produkuje mocne i solidne zamki do drzwi. W swojej ofercie posiadają kilkadziesiąt różnego rodzaju zamków. Mocną stroną firmy jest ciągła dostępność towaru oraz znak bezpieczeństwa "B", który świadczy o wysokiej jakości produktów.
Produkty: zamki drzwiowe, zamki drzwiowe obrotowe, zamki wąskie, zamki oszczędnościowe, zamek nawierzchniowy T-3, okucia, klucze.

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465