Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Chemia przemysłowa

 

RATH'S HAUTSCHUTZ UND MEHR

 

Rath's Hautschutz und Mehr

Od 40 lat firma RATH'S Hautschutz und Mehr jest producentem i światowym dostawcą produktów do ochrony skóry. Produkty Rath's pomagają utrzymać zdrowie skóry. Stosowanie produktów pozwala na zabezpieczenie przed działaniem środków chemicznych.
Produkty: ochrona skóry: pr88, pr99, pr Dry Hands, pr UV; czyszczenie skóry: pr Clean, pr Clean plus, pr Clean R, pr Clean L, pr Clean D; pielęgnacja skóry: pr 2000; systemy dozowania.

 

WEICON

 

Weicon

Od ponad 60 lat marka WEICON jest producentem najwyższej jakości środków do regeneracji urządzeń i instalacji. W ofercie firma posiada: kleje, uszczelniaczy, aerozoli technicznych oraz past montażowych i smarów.
Produkty: plastyczne metale, urethane, repair stick, kleje epoksydowe, kleje strukturalne, środki klejąco - uszczelniające, weiconlock, kleje cyjanoakrylowe, metale w sprayu, spraye techniczne.

 

ELANTAS ELECTRICAL INSULATION

 

ELANTAS Electrical Insulation

Firma Elantas jest liderem w produkcji emalii z drutu i żywic impregnujących. Produkty firmy znajdują zastosowanie do impregnacji wszystkich konwencjonalnych uzwojeń obrotowych i stacjonarnych, transformatorów, silników, dużych maszyn, uzwojeń tworników.
Produkty: materiały elektroizolacyjne.

 

RESIST

 

 

RESIST w swojej ofercie posiada produkty do czyszczenia i zabezpieczania urządzeń elektroenergetycznych.
Produkty: środki do czyszczenia urządzeń energetycznych pod napięciem oraz przy wyłączonym napięciu, środki do mycia uzwojeń maszyn elektrycznych, środki do czyszczenia elektroniki, środki do zabezpieczenia urządzeń elektrycznych.

 

BacterioActive

 

 

Preparaty BacterioActive świetnie sprawdzają się przy rozwiązywaniu problemów z odpływami kanalizacyjnymi, szambami, kratkami przemysłowymi. Produkty są ekologiczne i rozkładają materię organiczną nie powodując wydzielania nieprzyjemnych zapachów.
Produkty: środek do rozkładu odpadów papieru i warzyw, płyn rozkładający tłuszcz, płyn do odtłuszczania rur w obiektach przygotowania żywności itp.

 

 

SOUDAL

 

SOUDAL

Belgijska firma SOUDAL jest światowym liderem w produkcji pianek montażowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej zarówno dla odbiorców profesjonalnych jak i użytkowników indywidualnych. Produkty: pianki poliuretanowe, uszczelniacze, produkty dekarskie, kleje.

 

BEKO Sp. z o.o.

 

BEKO Sp. z o.o.

BEKO jest firmą produkującą i dystrybuującą profesjonalne oraz niezawodne w działaniu produkty stosowane m.in. przy pracach budowlanych oraz instalacyjno – sanitarnych. Swoją ofertę kierują przede wszystkim do profesjonalistów.
Produkty: kleje, aerozole, produkty chemiczne, materiały uszczelniające, taśmy, pistolety i wyciskarki, oprzyrządowanie.

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465