Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Narzędzia ręczne

Sprawdź ofertę narzędzi ręcznych w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

WIHA

Narzędzia ręczne Wiha

Firma Wiha to jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Narzędzia wyrózniają się wysoką jakością wykonania, ergonomią i funkcjonalnością. Wiha to narzędzia ręczne dla przemysłu, elektryków, modelarzy ale również dla złotej rączki.

   
 

TOYA S.A.

 

Yato

Vorel

TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Zbudowała silną pozycję takich marek jak Yato czy Vorel. YATO jest marką kierowaną do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. VOREL jest marką, której produkty przeznaczone są dla użytkowników ceniących funkcjonalność i przystępną cenę. Dedykowane głównie do użytku przez majsterkowiczów.
Produkty: klucze, klucze nasadkowe, udarowe klucze nasadkowe, klucze dynamometryczne, wkrętaki, szczypce, młotki, dłuta, przecinaki, ściski, narzędzia pneumatyczne.

 

PROFIX Sp. z o.o.

 

Profix

Profix Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się dystrybucją narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Na polskim rynku istniejemy już od 1993 r.
Produkty: klucze, grzechotki, nasadki, szczypce, wkrętaki, mieszadła, młotki, siekiery, pistolety do pianki monatażowej, łopaty, szpadle, wyciskacze, piły, brzeszczoty.

 

PROLINE

 

PROLINE

PROLINE jest połączeniem funkcjonalności, nowoczesnych technologii oraz atrakcyjnych cen. Narzędzia z pod znaku PROLINE są wybierane przez klientów zaczynając od hobbystów a kończąc na firmach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów znajdują zastosowanie w budownictwie, motoryzacji oraz w ogrodnictwie.
Produkty: klucze, bity, grzechotki, noże, mieszadła, imadła, siekiery, szpadle, łopaty, przedłużacze elektryczne, kieszenie i kabury, pasy monterskie, skrzynie narzędziowe.

 

BEFANA Sp. z o.o.

 

Befana

Bydgoska Fabryka Narzędzia "BEFANA" może pochwalić się ponad 150 letnią działalnością. Przez ten okres przeszła wiele zmian. W "Befanie" postawiono na wysoką jakość i terminowość dostaw, na nowe wdrożenia na elastyczność w dostosowywaniu się do zmiennych rynków zagranicznych oraz na pełne zaspokojenie potrzeb krajowych w produkowane narzędzia, stąd też gama asortymentowa produkcji i sprzedaży systematycznie rozszerza się a obecnie jest to ponad 7000 typowymiarów.
Produkty: pilniki, tarniki, frezy trzpieniowe, radełka, musaki.

 

STANLEY

 

Stanley

Stanley to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.
Produkty: narzędzia pomiarowe i traserskie, narzędzia laserowe i elektroniczne, narzędzia tnące, systemy magazynowania narzędzi, latarki.

 

BETA

 

Beta

Beta to producent wysokiej jakości narzędzi dla warsztatów oraz firm potrzebujących profesjonalnego sprzętu. Jest to jedna z najbardziej znanych europejskich marek narzędzi profesjonalnych.Pracując narzędziami firmy Beta wiesz, że pracujesz na najlepszym sprzęcie.
Produkty: meble warsztatowe, klucze, nasadki, szczypce, wkrętaki, końcówki wkrętów, ściągacze, narzędzia dla motoryzacji, narzędzia pneumatyczne, narzędzia pomiarowe, młotki, przecinaki, narzędzia dla hydraulików, narzędzia do znakowania, odzież, obuwie, artykuły BHP.

 

SATA

 

Narzędzia ręczne SATA

Narzędzia ręczne marki SATA charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną. Projektowane i produkowane są pod nadzorem amerykańskiej firmy DANAHER - TOOL GROUP. SATA jako jedna z pierwszych firm udziela dożywotniej gwarancji na swoje narzędzia ręczne. W narzędziach zastosowano wiele najnowszych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w warsztatach samochodowych czy pracach remontowo-budowlanych. Narzędzia ręczne marki SATA cechuje: trwałość, niezawodność, precyzja wykonania, atrakcyjna cena.
Produkty: klucze dynamometryczne, klucze nastawne, klucze płasko-oczkowe, klucze płasko-oczkowe z grzechotką, klucze trzpieniowe, nasadki, wkrętaki, zestawy narzędzi, szczypce, nożyce

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Firma Wiha to jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Narzędzia wyrózniają się wysoką jakością wykonania, ergonomią i funkcjonalnością. Wiha to narzędzia ręczne dla przemysłu, elektryków, modelarzy ale również dla złotej rączki.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465