Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Osprzęt maszynowy

 

BISON BIAL S.A.

 

BISON BIAL

BISON BIAL jest największym w Polsce zakładem wyspecjalizowanym w produkcji oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem. Produkowany asortyment sprzedawany jest nie tylko w Polsce ale również na całym świecie. Za swoje wysokiej jakości produkty firma otrzymała liczne wyróżnienia i nagrody.
Produkty:uchwyty tokarskie manualne samocentrujące i z niezależnym rzesuwem szczęk, uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym, imadła precyzyjne, imadła maszynowe, imadła ślusarskie, stoły i przyrządy podziałowe.

 

JANGO

 

JANGO

JANGO to producent narzędzi z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Początkowo działała jako zakład usługowy, ale od lat 80-tych produkuje uchwyty wiertarskie. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły spowodowała, że od lat 90-tych firma eksportuje produkty to krajów europejskich oraz USA.
Produkty: uchwyty wiertarkie bezkluczowe, samozaciskowe, precyzyjne, uchwyty wiertarskie z chwytem Morse'a, uchwyty wiertarskie w obudowie plastikowej, uchwyty wiertarkie z kluczem, trzpienie wiertarskie, akcesoria.
   

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465