Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Narzędzia skrawające

Sprawdź ofertę narzędzi skrawających w naszym sklepie internetowym sklep.visnar.pl

 

PAFANA S.A.

 

PAFANA

Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. jest producentm noży tokarskich. Wdrożona technologia w oparciu o obrabiarki, urządzenia i oprzyrządowanie z importu, pozwoliła na uzyskanie wysokiej jakości produkowanych narzędzi.
Produkty: noże składane, noże do rowków i przycinania, noże do gwintowania, noże lutowane, noże z HSS, frezy składane, wiertła składane, wytaczadła, płytki wieloostrzowe. 

 

FENES S.A.

 

FENES

Fabryki Narzędzi Skrawających FENES S.A. od ponad 30 lat jest w Polsce wiodącym producentem narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna. Nowatorskie rozwiązania, profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie spowodowały, że FENES podbija światowe rynki i skutecznie rywalizuje z innymi producentami.
Produkty: narzędzia skrawające, piły do metalu, piły taśmowe do drewna, piły trakowe, noże strugarskie, piły szerokie taśmowe do drewna VENTO.

 

DOLFAMEX Sp. z o.o.

 

DOLFAMEX

Firma Dolfamex jest producentem narzędzi do obróbki skrawaniem. Oferują narzędzia skrawające według najwyższych standardów jakości, dzięki czemu stali się jedną z największych firm z tej branży w Polsce. Oferta firmy zawiera kilka tysięcy pozycji. W jej skład wchodzą narzędzia monolityczne i narzędzia składane.
Produkty:narzędzia z węglika spiekanego, frezy ze stali proszkowej, narzędzia składane, pilniki obrotowe z węglika spiekanego, narzędzia do stolarki AL i PCV

 

WAPIENICA Sp. z o.o.

 

GLOBUS

Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" jest jednym z największych w Polsce producentównarzędzi, które mają zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC, beton.
Produkty: piły tarczowe, piły taśmowe i trakowe, frezy trzpieniowe, piły segmentowe, brzeszczoty maszynowe, piły płatnice.

 

BAILDON S.A.

 

WIERTŁA BAILDON

Fabryka Wiertła Baildon jest producentem wysokiej jakości wierteł wykonanych ze stali szybkotnących molibdenowych, kobaltowych oraz wierteł i frezów trzpieniowych z węglików spiekanych lub z wkładkami z węglika spiekanego. Firma produkuje ponad 16 tysięcy typowymiarów wierteł w zakresie średnic od 0,25 do 100 mm.
Produkty: wiertła kręte, frezy pełnowęglikowe.
   

Używane nazwy i loga firm stanowią własność prawną tych firm. Firma VISNAR jest jedynie sprzedawcą produktów produkowanych i sprzedawanych przez te firmy.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465