Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Rękawice ATG MaxiFlex Ultimate z AD-APT 42-874

Rękawiczki TAG MultiFlex UltimateNaszą ofertę rozszerzyliśmy o rękawice firmy ATG. Są to rękawice premium znane na całym świecie. W rękawicach zostały wykorzystane patenty firmy ATG, które opisaliśmy. Sztandarowe rękawice MaxiFlex® Ultimate zostały teraz udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowej technologii AD-APT® firmy ATG®.  Rękawiczki idealnie nadają się do pracy w środowisku suchym. Technologia AD-APT powoduje uwalnianie naturalnego środka chłodzącego, dzięki któremu dłonie pozostają suche i chłodne. Technologia działa przez cały okres użytkowania rękawic i nie spiera się.


Rękawiczki MaxiFlex Ultimate posiadają technologie:
AIRTECH
AIRtech® to opatentowana powłoka z mikrospienianego nitrylu. Niewielkie pęcherzyki tworzą mikrotunele odprowadzające w naturalny sposób ciepło i umożliwiające skórze rąk oddychanie.
AIRtech® zapewnia, jak to określa producent, pełną oddychalność rąk 360°. Chłodzenie rąk oznacza komfort, bezpieczeństwo i większą wydajność pracy.

ERGOTECH
Celem technologii ERGOtech® jest stworzenie rękawic, które będą stanowiły „drugą skórę”. ErgoTech® koncentruje się na maksymalizacji korzyści, jakie daje odpowiednia forma, dopasowanie oraz wyczucie rękawic, co owocuje wyjątkowo pozytywną percepcją użytkownika.
Stworzenie, opracowanie i zastosowanie technologii ERGOtech® pozwoliło nadać rękawicom naturalne kontury ręki, zapewniając wyjątkową elastyczność, sprawność manipulacyjną oraz wrażliwość dotykową.

DURATECH
DURAtech® to platforma technologiczna zwiększająca trwałość rękawic. Dlaczego? Trwałe rękawice są po prostu opłacalne, ale nie chodzi tu tylko o wytrzymałość. Rękawice powinny też wyglądać świeżo i czysto, dlatego zaprojektowane zostały z myślą o praniu. W ten sposób można w pełni wykorzystać ich niezwykłą wytrzymałość.

Zwiększenie wydajności
Zastosowane w platformie GRIPtech® wykończenie typu „micro-cup” stabilizuje chwyt, zapewniając bezpieczniejsze operowanie częściami. Ponadto, zmniejsza zmęczenie ręki wynikające z braku pewnego chwytu. Efekt ten osiągamy dzięki zastosowaniu opatentowanego procesu powlekania wyłącznie w niezbędnych miejscach, co pozwala zmaksymalizować sprawność manipulacyjną oraz elastyczność.

Rękawice MaxiFlex® posiadają akredytację dermatologiczną.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465