Dotacje i fundusze

Oferujemy pomoc oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie urządzeń na otwarcie własnej działalności gospodarczej ze środków z Urzędu Pracy oraz Funduszy Unii Europejskiej

Dotacje z Urzędu Pracy, Dotacje Unijne

Tylko u nas specjalne rabaty cenowe oraz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi

Klauzula informacyjna

Dowiedz się więcej

VISNAR na facebook-u  VISNAR na YouTube  VISNAR na allegro

Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia do domu i ogrodu Narzedzia i materialy spawalnicze Elementy zlaczne, sruby, gwozdzie Profesjonalne elektronarzedzia i narzedzia reczne

Sprawdziany do gwintów i otworów

Sprawdziany do gwintów i otworówSprawdziany są przyrządami pomiarowymi, za pomocą których sprawdzamy, czy dany wymiar przedmiotu jest prawidłowy. W tym artykule przedstawiliśmy sprawdziany do gwintów zewnętrznych, wewnętrznych oraz do otworów.

 


Sprawdziany trzpieniowe gwintowe wykorzystywane są do sprawdzania gwintów wewnętrznych, czyli gwintów wykonanych w otworach. Do wymiaru M52 włącznie sprawdziany trzpieniowe do gwintów oferowane są na jednej rączce i mają symbol MSBg. Powyżej tego wymiaru sprawdziany przechodnie mają symbol MSCh, a nieprzechodnie MSCk i wykonywane są na oddzielnych rączkach. Podstawową tolerancją w sprawdzianach gwintowych trzpieniowych metrycznych i drobnozwojnych jest 6H. Sprawdziany mogą być wykonywane w tolerancji 6G lub innej.
Po za sprawdzianami gwintowymi trzpieniowymi istnieją sprawdziany pierścieniowe, które służą do sprawdzenia gwintów zewnętrznych, wykonanych na wałkach. W sprawdzianach pierścieniowych stronę przechodnią oznacza się symbolem MSRh, a nieprzechodnie MSRk. Standardową tolerancją dla sprawdzianów pierścieniowych metrycznych i niemetrycznych jest 6g.
Oprócz sprawdzianów do gwintów istnieją sprawdziany tłoczkowe do sprawdzania otworów. Do wymiaru M52 włącznie na jednej rączce znajduje się strona przechodnia i nieprzechodnia. Sprawdziany te mają symbol MSBa. Powyżej M52 sprawdziany występują na oddzielnych rączkach. Strona przechodnia ma symbol MSCb, a nieprzechodnia MSCc. Podstawową tolerancją sprawdzianów tłoczkowych do otworów jest H7. Sprawdziany mogą również występować m.in w tolerancji: D9, D11, E8, E9, F7, F8, H6, H8, J6, J7, K6, K7, N7, M7.

Jeśli potrzebujesz sprawdzianu zadzwoń do nas (23) 657 45 43 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Allegro

Sprzedaż naszych towarów prowadzimy również na portalach aukcyjnych Allegro. Nasza nazwa to visnar_pl. Najlepszy towar i najniższa cena tylko u Nas.

Dane kontaktowe

VISNAR Centrala Narzędziowa Sp. z o.o.
ul. Rzeczkowska 2   tel/fax. (23) 657 45 43
06-400 Ciechanów   kom. 692 976 862
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   kom. 608 499 197
NIP: 5662029465